Tuesday, November 15, 2016

Elsass -Alsace !

Maandusime Alsace niinimetatud Pärliks  -Riquewihris.
Sõnu pole vaja !
Vahepeal"värskendasime " end veinimõisades ja külastasime ka kuulsat juustufarmi Maison du Fromaget.Oi, seda haisu siis mis bussis oli ! Sai ikka hulgemalt kokku ostetud - nad olid nii head.Veel praegugi saan neid  maitsta.Pilte polnud aega teha, muudkui maitsesime.
Külastasime ka frantsiskaanide kloostrit.St.Jaques de Compostela palverännaku teekond läbib seda.

Huvitavad olid seal ka hauad.

Imeilusaid vaateid nägime ka Chateau Hohlandsbourgi varemetelt ,mis asetses kõrgel mäe otsas.
Külastasime ka  Elsassi veinipealinna Colmari.See oli juba suurem linn.
Veinimõisasid oli väga erinevaid.Üks nendest:
Veel üks pilt linnast , aga millisest , seda ei osak öelda.Fantastilised oild nad kõik. Imestama paneb kuidas nad nii lopsakad ja heas korras olid ! Soovitan kõigil
kellel vähegi võimalik, seal ära käia!

4 comments:

 1. Vein veiniks, ma pole eriline fänn aga juustud :D oo jaa. Neil on selline kliima ilmselt, mis laseb lopsakalt kasvada kasvatmatagi. Ilus reis on sul olnud :)

  ReplyDelete
 2. No ütle nüüd, kuidas ma Su nii ilusad postitused alles täna avastasin.
  Ohjah, need juustud, juustud ja head veinid muidugi ka:) Väga ilusaid paiku oled jäädvustanud ja jaganud. Aitäh

  ReplyDelete
 3. Ootasin ja ootasin - ei midagi , keegi ei tee välja ! Sain oma karistuse kätte !Ära ole laisk , blogi korralikult !

  ReplyDelete
 4. Looduslikud maitsetaimed võivad ravida epilepsiat, mul oli epilepsia juba üle 14 aasta, olen veetnud palju raha, et saada haiglast ravimeid, et hoida mind tervena, ma läksin paljude haiglate raviks, kuid ei olnud lahendust, ühel päeval olin kontoris läbimas internet, kui ma nägin postitust dr. Itua taimsete ravimite kohta, kuidas ravida Kansas'i naist, kes kannatas HIVi ja ta on loetletud haiguste loendina. saatke talle e-kiri. Ta rääkis mulle, mida ma pean tegema, ja andma mulle ka juhised, mida ma korralikult järgisin. Enne kui ma teadsin, mis toimub kahe nädala pärast Minu üllatuseks pärast seda, kui dr. Itua mulle kannatlikult läks, oli minu epilepsia ravi, ma tahan öelda suur tänu dr Ituale, kes on saatnud oma rahvale tema loomulik meditsiin ma palvetan, et Jumal õnnistaks teid hea töö eest, mida te teete. Kõigile, kes veel selle haiguse all kannatavad, võite temaga ühendust võtta ka oma e-posti aadressil: ;; drituaherbalcenter@gmail.com või Whatsapp Number .. + 248149277976 nagu nad ütlevad, et tema taimne ravim on ainus püsiv lahendus arestimisele. Parim ... Herpesviirus, HIV / AIDS, A / B hepatiit, vöötohatis, külma valuga, epilepsia, tüükad, luupus, diabeet, mehed / naine viljatus, arestimine, vähi kõik.

  ReplyDelete