Monday, November 14, 2016

Elsass -Alsace !

Tervitus !

Minu reis algas 24.sept. Tallinn -Frankfurt-Strasbourg.
Tutvusime linna Väikese Pariisiga Illi jõe ääres.
Lilledel pole lõppu ! Võrratu !
Muidugi ka suurepärane gooti stiilis katedraal.
Samas on ka sellist näha.
Strassbourgis ootas meid buss millega sõitsime kogu ülejäänud tee ja lõpuks tõi ta kogu meie ostetud veinid ja muu kraami Tallinna.
Edasi viidi meid tuntud Maginot liinile ,mis on sõjaajaloo suurim valearvestus !
Alustas Prantsusmaa selle ehitamist 1930 aastal sakslaste rünnaku vastu ,mida aga ei toimunidki. Nad läksid sellest lihtsalt mõõda , mida prantslased kuidagi ei uskunud. Ehitus oli 700 km pikk ja seal oli 100 km tunneleid.Maa-all olid eluks kõik vajalik.
Isegi hambaarsti kabinet.
Loomulikult tuli nüüd veine proovida !
...ja ka õlu maitses hästi !
Ja siis...
Villa Rene Lalique -klaasikunsti töökoda -ehte-ja kristallist pafüümipudelitelooja muuseum.
Vaadake klaasi sisse ! Imepärased teosed !
Õhtu oli kätte jõudnud ja meid ootas õhtusõõk  villas.
Väga peen koht ja ka söögid- joogid olid vastavad.
Osad meist külastasid Michelini tärniga restorani , mis maksis alates 98 eurost.
Maja oli meeldiv , väike ,maitsekas.Meie imetlesime seda nii seest kui ka väljast. Ka seal olid meile juba tuntud klaasikunstniku töid.

Ka uksekäepidemed olid klaasist !
Maja seest
...ja väljast
Järgneb...

2 comments:

  1. Oh, sa poiss, on see vast reis olnud ! Kiiret järge paluks :)

    ReplyDelete
  2. Looduslikud maitsetaimed võivad ravida epilepsiat, mul oli epilepsia juba üle 14 aasta, olen veetnud palju raha, et saada haiglast ravimeid, et hoida mind tervena, ma läksin paljude haiglate raviks, kuid ei olnud lahendust, ühel päeval olin kontoris läbimas internet, kui ma nägin postitust dr. Itua taimsete ravimite kohta, kuidas ravida Kansas'i naist, kes kannatas HIVi ja ta on loetletud haiguste loendina. saatke talle e-kiri. Ta rääkis mulle, mida ma pean tegema, ja andma mulle ka juhised, mida ma korralikult järgisin. Enne kui ma teadsin, mis toimub kahe nädala pärast Minu üllatuseks pärast seda, kui dr. Itua mulle kannatlikult läks, oli minu epilepsia ravi, ma tahan öelda suur tänu dr Ituale, kes on saatnud oma rahvale tema loomulik meditsiin ma palvetan, et Jumal õnnistaks teid hea töö eest, mida te teete. Kõigile, kes veel selle haiguse all kannatavad, võite temaga ühendust võtta ka oma e-posti aadressil: ;; drituaherbalcenter@gmail.com või Whatsapp Number .. + 248149277976 nagu nad ütlevad, et tema taimne ravim on ainus püsiv lahendus arestimisele. Parim ... Herpesviirus, HIV / AIDS, A / B hepatiit, vöötohatis, külma valuga, epilepsia, tüükad, luupus, diabeet, mehed / naine viljatus, arestimine, vähi kõik.

    ReplyDelete