Wednesday, November 28, 2012

...et juttu jätkuks kauemaks

Kõigepealt tänan soojade sõnade eest!
Käisin eile jälle armsa Tii manu tarkust taga nõudmas ja tegin proovi, et siis juttu ka juurde lisada.
Te olete kõik nii kärmed, et jäin oma seletustega hiljaks. Proovin nüüd asja parandada. Aega mul ju nüüd on, teha suurt midagi ei saa, aga ühe näpuga võib toksida küll.
Nagu aru saite, oli mul suur au saada tunnustust Harku vallas.k una meie aiad olid kõik väga erinevad ei osatud kohti määrata, nii jagasime kolme peale esimest kohta. Peale selle 400 eurot aiapoest ostmiseks. Minu aia pani üles hoopis meie aiaselts, ma ei teadnud asjast midagi. Oli uhke pidu, sampuse-söögi, joogi, esinemiste ja tantsuga. Ma koperdasin ühe käega siis lavale, et auhinda vastu võtta. Meeldiv oli ikkagi.See selleks. Nüüd piltidest.
Gentiana sino-ornata e. emajuur on mul pildistatud tõesti 25.novembril. Ta hakkabki väga hilja õitsema aga, et ta nii kaua õitseb ja veel peale lund, on minu jaoks ka ime. pealegi on ta tõeline kaunitar. Samal ajal on pildistatud ka see ilus akakapsas ja helmikpööris.M a pole kunagi novembris aias fotokaga käinud, nüüd teie järgi olen hakanud seda tegema. Olen siiamaani paljust ilusast ilma jäänud.Eks aega on nüüd ka rohkem (see käsi ju ).Öeldakse, et iga halb asi on millegi jaoks hea ja tõesti, nii see paistab olema.
Tervist teile kõigile! Täna on maa valge ja hirmus tuisk, vist talv tuleb.

3 comments:

 1. Niiviisi ootamatult ongi ju kõige parem tunnustatud saada. Nokitsed vaikselt omaette ja siis äkki märgatakse:) Niimoodi oleme ka meie mitmel korral saanud äkki mõnede heade sõnade osaliseks.

  Tänavu soojal ja niiskel sügisel õitseb hiljavõitu palju sääraseid lilli, kes tavaliselt lõpetavad juba septembris, jahe ilm ei lase neil ära küpseda ja uued pungad muudkui avanevad üksteise võidu.

  Ära ütle, et midagi teha ei saa. Näed, toksida ju saab. Varsti saad kipsist lahti, siis hakkad vanne võtma.

  ReplyDelete
 2. Meil on tavaliselt novembris palju õitsejaid olnud, aga sel aastal pole midagi. Peale nõiapuu. Vahepealne külm tegi puhta töö.
  Tunnustuse puhul palju õnne, ikka on hea meel, kui su tegemisi märgatakse :). Ja käele tublit tervenemist.

  ReplyDelete
 3. Tore, et niiviisi tunnustati, eks Sul ole ka kaunis aed nagu piltidelt näha. Ja hea, et ikka toksida saad, vaja ju hakata nimekirja nüüd koostama, et preemia ikka õigete asjade peale läheks:)

  ReplyDelete